Logo systemu   Zmień kontrast
Zmień wersję kolorystyczną na normalnąZmień wersję kolorystyczną na kontrastową czarno-białąZmień wersję kolorystyczną na kontrastową  biało-czarną  
       
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się! Sprawdź inne metody logowania

Zmień język na pl  Zmień język na en  Zmień język na de  Zmień język na fr  
  Menu
  Kalendarz
  Linki
  ePUAP

Zdjęcie Burmistrza Miasta Łowicza

„Aby być bliżej ludzkich spraw…”
Drodzy Łowiczanie,
Serdecznie Witam na stronie portalu www.eurzad.lowicz.eu. W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług oddaję do Państwa dyspozycji nową formę załatwiania spraw za pośrednictwem technologii teleinformatycznych.
Dzięki nowemu systemowi dofinansowanemu ze środków Unii Europejskiej, łatwo i szybko będą mogli Państwo bez wychodzenia z domu załatwić swoją sprawę poprzez Internet, o ile przepisy obowiązującego prawa nie stanowią inaczej. To właśnie za jego pomocą będzie można pobrać i złożyć dokumenty. Nasza oferta stopniowo będzie rozszerzana i rozbudowywana tak, aby każdy mógł również sprawdzić, na jakim etapie realizacji jest sprawa. Osobiste konto zapewni wtedy bezpieczną komunikację z urzędem. Szczególną naszą troską jest Państwa bezpieczeństwo i pełna satysfakcja.
E-Urząd umożliwia składanie podpisanych cyfrowo wniosków i dokumentów oraz pobieranie wzorów formularzy. W górnym pasku narzędzi kliknij przycisk „Usługi” dalej wybierz „usługi”, aby zobaczyć listę dostępnych formularzy, opis sposobu załatwienia konkretnej sprawy oraz procedury umożliwiające skompletowanie odpowiednich dokumentów.
Mam nadzieję, że strona ta pomoże Państwu być bardziej świadomym usług jakie świadczymy i pomoże w bezpośrednim dotarciu do konkretnych rozwiązań problemów oraz spełni Wasze oczekiwania.
Dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów pragniemy sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy otwarci na wszystkie nowości, o które systematycznie rozszerzamy swoją ofertę.
W związku z kontynuowaniem prac nad dalszą rozbudową naszego systemu, proszę o zgłaszanie wszelkich uwag i ewentualnych oczekiwań. Do Państwa dyspozycji oddaję adres poczty elektronicznej, na który proszę kierować sugestie, opinie i uwagi, e-mail: umlowicz@um.lowicz.pl.
Urząd Miejski jest przyjazny Łowiczanom i chcemy zapewnić sprawną obsługę mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem również osób niepełnosprawnych, w tym też celu wychodzimy naprzeciw zaspokajaniu potrzeb Łowiczan.
Kocham nasze Miasto i zrobię wszystko, by mieszkańcy dobrze się w nim czuli.
Życzę miłego surfowania po stronie www.eurzad.lowicz.eu.

Burmistrz Miasta Łowicza
Krzysztof Jan Kaliński

baner reklamowy lub informacyjny
Witryna używa plików ciasteczek (cookies) wyłącznie do przechowywania identyfikatora sesji. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wykorzystanie ciasteczek prosimy wyłączyć ich obsługę w przeglądarce internetowej.